Drahí priatelia, napíšte nám váš úmysel a prosbu o modlitbu. V dnešný deň ju prednesieme Bohu počas našej spoločnej večernej modlitby a budeme na vás osobitne pamätať. 

Sestry CJ

Prosba o modlitbu

Prosba o modlitby

Mária | 06.08.2020

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus
Prosím Vás o modlitby za moje manželstvo, nech Pán Ježiš urobí zázrak a zachráni ho... Aby Duch Svätý osvietil a viedol konanie môjho manžela, aby stiahol blížiace sa predvolanie na súd a chcel zachrániť naše manželstvo

Prosba o modlitbu

Mama | 06.08.2020

Prosím o modlitbu za dcéru, za partnera, požehnané manželstvo a dar detí. PBZ

Prosba

Mama | 06.08.2020

Prosim o modlitbu aby si RG prevzal svoju pozicku na Seba.Boze ty o vsetko m vies pomoz mojej dcere.PannaMaria prosim pros za za my.Pan Boh zaplať.

Prosba o modlitbu a požehnanie

Bohuznáma | 06.08.2020

Drahí moji, vrúcne a urgentne Vás prosím o modlitby za kúpu 3 i bytu. Panna Mária, Ty vieš ako sa potrebujem osamostatniť, aké sú na mňa útoky od otca i susedov, Ty poznáš moju situáciu, prosím, pomôž mi v kúpe tohto bytu, aby mi  to daný pán predal. Prosím, oroduj za mňa u svojho milovaného syna a vypros mi túto milosť a toho pána  požehnaj. Ježišu, všetko Ti to odovzdávam, postaraj sa o všetko. Kristova Krv nech ma ochráni. Amen.

Prosba o modlitby

Bohuznama | 05.08.2020

Pochvalený buď Ježiš Kristus, prosím o modlitby za manžela Petra, nech ho Pán ochraňuje a sprevádza životom. Tiež za zvládnutie našej finančnej situácie, nech čím skôr splatíme hypotéku, aby sme mohli kúpiť auto, ktoré bude spoľahlivé a bezpečné.Boh vám žehnaj. Úprimne PBZ.

Modlitba za vztahy

Martin | 05.08.2020

Prosim vas o modlitbu. Posobim ako trener deti vo veku 10-11 rokov. Vyskytol sa v nasom time problem so sikanou. Prosim vas o modlitby, za zlepsenie vztahov v time a vyriesenie tychto problemov.

Prosba o milosť

Sestra | 05.08.2020

Snežná Panna Mária, prosím ťa nech sneh Tvojich milostí napadne v duši, mysli a živote otca Jozefa. Nech je uzdravený a oslobodení od ducha S a C, Z a Z voči M. Prosím, uzdrav ho od ducha nenávisti voči nevinným. Naplň jeho srdce svojou láskou, pokojom, útechou a radosťou. Uzdrav ho z poroby a zranení z matky, nech je od jej zla a hriechov slobodný. Nech je požehnaný v každom smere v svojom živote a nech sa vždy cíti milovaný. Panna Mária, priviň si ho bližšie k sebe. Amen.

Prosba

Ľubomíra | 05.08.2020

Prosím o vaše modlitby za Božiu ochranu pre všetkých členov mojej rodiny,za duše v očistci.PBZ.

Za tetu B

Z | 05.08.2020

Za uzdravenie a oslobodenie z pút zlého, za zdravie a božie požehnanie, dary ducha svätého, aby odpustila a našla Krista - svetlo sveta. Amen.

Prosba o modlitby

Bohuznáma | 05.08.2020

Prosím za obrátenie a pravé pokánie môjho otca, za milostiplnnú a požehnanú svätú spoved pre neho, aby sa vrátil späť na SVK a Pán mu požehnal prácu tu, ktorá ho bude napĺňať, bude užitočný a dobre ohodnotený. Za moju maminu, aby bola uzdravená o oslobodená z pút zlého , za zmenu jej srdca, za zdravie a BP pre ňu, aby sa podriadila Pánovi a plnila jeho svätú vôľu, aby bola zdravá, šťastná a požehnaná. Ježišu, Syn Dávidov zmiluj sa nad nimi a zachráň ich manželstvo, obnov ho v Kristovi Ježišovi. Ich i všetko zlé ponáram do Kristovej Krvi. Amen.

Prosba

Ľuboslava | 05.08.2020

Prosíme o modlitbu za uzdravenie Jara z rakoviny.Pán Boh zaplať.

Hora Zvir

Modlitby dar pre Pannu Mariu | 05.08.2020

30. výročie zjavení Panny Márie v Litmanovej

Dnes je ten deň, keď sa pred tridsiatimi rokmi nebo dotklo našej zeme. Keď Kráľovná nebies priśla do polorozpadnutej chatky, sadla si na obyčajnú lavičku a s láskou sa dívala na dve malé dievčatká.

Nechajme sa aj my dnes preniknúť jej materinským pohľadom a premýšľajme nad jej slovami - posolstvom, adresovaným pre nás Slovákov a Slovenky.

Ak nemôžeme byť dnes fyzicky na hore Zvir, môžeme tam byť srdcom. Od 15:00 začne 24h ruženec pre Matku Božiu a my sa môžeme kedykoľvek pripojiť so svojimi úmyslami. No okrem prosieb, nezabúdajme aj ďakovať a cháliť Pána za všetko čo nám dáva. "...prosím, aby sa celé Slovensko chodilo modliť na horu, ktorú som Ja posvätila." november 1990

Re:Hora Zvir

Ľuboslava | 05.08.2020

Prosím o modlitbu za uzdravenie Jaroslava z rakoviny.Pripajam sa k modlitbe ruženca od 15 hodiny.

Re:Hora Zvir

Martin | 05.08.2020

pripajam sa k ruzencu, prosim o modlitbu za oslobodenie z psych.manipulacie(strach,panika,depresia,),od klamstiev a falosnych predstav o bohu a sebe ,od vole druhych, smilnych myslienok a predstav ,uzdravenie myslenia a predstavivosti ,hlbsi vztah s panou Mariou a pannom Jezisom, rozlisovanie ,vedenie,rozhodnutie s povolanim.

Prosba o modlitbu

Anna | 05.08.2020

Velmi pekne prosím o modlitby za mňa aby som si konečne mohla nájsť dobrú prácu. Pan Boh zaplať.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok