Prosba o modlitbu

Prosba za vnutorne uzdravenie

Zuzana | 20.02.2018

Prosim Vas o modlitby za vnutorne uzdravenie a oslobodenie. Boze pomoz uz, prosim. Dakujem

Ochrnutý

Timea | 20.02.2018

Veľmi pekne prosím o malú modlitbu s veľkou vierou za 26 ročného chlapca, ktorý je už 8 mes.Ochrnutý kvôli úrazu na dovolenke..Ďakujem veľmi pekne :)

Proti lenivosti

Barbora | 20.02.2018

Prosím o zbavenie sa lenivosti, úspešné zvládnutie školy a tiež za môjho priateľa a rodinu. Ďakujem.

Prosba o modlitby

Veriaca | 20.02.2018

Za nášho diakona, pánov kaplánov a pána farára. Ježišu, uzdrav ich, pomôž im. Naplň ich svojou láskou, pokojom, radosťou, daj im svoju silu a múdrosť, ved ich v duchu. Ježišu, ochráň ich, zverujem ich tvojmu Nepoškvrnenému srdcu. Panna Mária, ochráň ich pre všetkým zlom. PBZ.

Prosba o modlitby

Katarína | 20.02.2018

Drahé sestričky, prosím Vás modlite sa za mňa a J, za naše uzdravenie, oslobodenie a očistenie od všetkého zlého, očistenie nášho mena a cti, za múdrosť a dary ducha svätého. Za pokoj, radosť, lásku, vieru a pokoru, za čisté srdce. Najsvätejšia trojica, trojjedinný Bože pomôž nám, prosím, všetci boží anjeli a archanjeli blokujte všetko zlo, ničte zámery zlého. Svätí a sväté, prihovárajte sa za nás. Panna Mária, skry nás pod svoj ochranný materinský plášť. Ježišu, všetko ti odovzdávam. Ty vo všetkom kraľuj, panuj a vládni. Nech si Ty vo všetko oslávený. Chvála a vdaka Ti.

Prosba za vnutorne uzdravenie

Zuzana | 19.02.2018

Prosim Vas o modlitby za moje vnutorne uzdravenie a oslobodenie. Boze prosim oslobod ma. Zda sa mi ze nevladzem niest ten kriz. Pomoz prosim. Uz ani deti niesu doma stastne lebo ja nedokazem byt. Prosim uz nechcem len prezivat. Prosim pozehnaj ma svojim pokojom. Dakujem

prosba o modlitby

Magda | 18.02.2018

11. Za Magdušku F., jej celostné uzdravenie. Za jej mamku a sestru Beátu, ich celostné uzdravenie, za celú rodinu, za uzdravenie ich vzájomných vzťahov. Za Peťka F., za božiu pomoc a ochranu, za jeho kňazské povolanie, ak je to Božia vôľa, nech sa stane kňazom podľa Srdca Ježišovho. Nepoškvrnené Počatie, Tebe ho celkom zverujeme, len Tebe dôverujeme. Za celostné uzdravenie, božiu pomoc a ochranu Nepoškvrneného Počatia pre M .M. a jeho celú rodinu. Amen.
12. Za všetkých zomrelých príbuzných z rodiny Farkašovej, za zomrelého Petra, Eduarda, Jána a Helenu, za Jozefa Tótha, za Filipa a Máriu Žiškových. Za ich deti a ich celé rodiny. Za zomrelých rodičov a brata M.M. Nech všetci zomrelí príbuzní, odpočívajú vo večnom pokoji. Amen.
13. Za Magdu H. a jej rodinu, za Alenku Z. a jej rodinu, za Tomáša H., jeho rodinu a pomoc v jeho manažérskom postavení v práci, za dary Ducha Sv., nech ho neustále chráni Nepoškvrnené Počatie. Za Milku a jej uzdravenie, za Eminu sestru a jej uzdravenie, za Joliku G., Petra K., Štefku M. a ich rodiny, za Janku M.a jej obrátenie sa, za Dášu M. a jej celostné uzdravenie, za Alexandra M. a Tíciu Š. Za všetkých kolegov, priateľov a známych, najmä za tých, za ktorých sa máme modliť, za tých ktorí sa nám zverili do modlitieb, za tých, za ktorých sa nikto nemodlí. Amen.

Re:prosba o modlitby

S.Daniela | 19.02.2018

Milá Magda. Prostredníctvom Panny Márie prosíme v modlitbe o príhovor za Vaše prosby u Nebeského Otca.

prosba o modlidby

Viera | 18.02.2018

1. Za celostné uzdravenie dcéry Lucie P., za prerušenie pôsobenia všetkých zlých duchov a dedičstva hriechov našich predkov na ňu, za dary Ducha sv., za pomoc božiu a ochranu. Pane Ježišu, na príhovor Nepoškvrneného Počatia P. Márie a všetkých svätých, dotkni sa jej uboleného srdca, dotkni sa jej chorej duše, jej chorej psychiky a celostne ju uzdrav. Ty vieš, čo potrebuje, preto ju Tebe celú zverujem, len Tebe dôverujem. Amen.
2. Za moju mamku Antóniu M., jej zdravie, pohyblivosť, sebestačnosť, za pokoj v duši, za lásku, za silu premáhať každodenné ťažkosti, za vyriešenie problémov s jej bývaním. Za jej deti - Martina, Jána a Jozefa, za ich rodiny, za vyriešenie dedičskej otázky. Za pokoj v celej rodine, za ich prinavrátenie sa k Bohu, za usporiadanie ich vzťahov. Amen.
3. Za Petru P. a Kamila P., aby žili v usporiadaných a požehnaných manželských zväzkoch. Za vnučky Kristínku a Lauriku. Za ich prinavrátenie sa k Bohu. Amen.
4. Za všetkých zomrelých príbuzných z mojej aj manželovej strany rodiny, za zomrelú Annu Kirmachmayerovú a jej celú rodinu, za zomrelých Mádelovcov, Tomanovcov, Východilovcov, Horniačkovcov, za Milku a Štefana, za Jána, za Paštrnákovcov, za Michala a Alžbetu, za Ninu a Štefana, Fedora a Magdu, za krstných rodičov Bohdalovcov, Bielikovcov. Nech všetci zomrelí príbuzní, odpočívajú vo večnom pokoji. Amen.

Re:prosba o modlidby

S. Klára | 19.02.2018

Milá Viera. Nech Náš Pán v nekonečnej dobrote, láske a milosrdenstve zhliadne na Vaše prosby, ktoré zahŕňame do našich modlitieb.

prosba o modlitbu

Tina | 18.02.2018

Drazí v Kristu, prosím z celého srdce o modlitby za zdraví pro naši rodinu, za klid v duši a pevnou víru, za dar uzdravení maminky, zdraví dcerky, bratra, celé rodiny, za dobré zakončení těhotenství při komplikacích. Děkuji moc, Pán Bůh zaplať

Re:prosba o modlitbu

S.Daniela | 19.02.2018

Milá Tina. Nech Pán vypočuje, na príhovor Panny Márie, Vaše modlitby, ku ktorým sa pripájame.

Prosba:

Mária: | 18.02.2018

Prosím o modlitby za mu rodinu, za zdravie, za Božie požehnanie a za pokoj.Nech nám Pán všetkým pomáha a ochraňuje od zlého.

Re:Prosba:

S. Klára | 19.02.2018

Milá Mária. Prednášame Bohu v modlitbách Vaše prosby a vyprosujeme Vám Jeho ochranu, dary a milosti.

Prosba za vnútorné oslobodenie

Beáta | 18.02.2018

Prosim o modlitbu za moje vnútorné oslobodenie, uzdravenie aby som mala pevnu vôľu a pokoj v srdci. Nech Pán Boh požehna mňa aj moju rodinu. Pán Boh zaplať.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok